דף הבית >> מאמרים 1 >> גוף אסטרלי וגוף אתרי
 

הגוף האתרי והגוף האסטרלי
מאת: אמיל סמעאן

האדם הוא מבנה אנרגטי שמורכב ממספר שדות שמוכרים כ: "שדה אנרגטי". שדה זה נקרא גם כן ההילה או ההאורה. שדה זה מחולק לשבע שכבות או גופים אשר פועלים בצורת תדרים (ראה ההילה/האאורה) אשר נקרא הגוף האנרגיטי.

שבעת השכבות או הגופים הללו הם: הגוף האתרי, האמציונאלי, המנטלי, האסטרלי, אתרי רוחני ושמיימי סיבתי.

לכל אחד מהגופים הללו יש תפקיד מוגדר ביצירת האישיות שלנו כאשר הגופים: האתרי, האמוציונאלי והמנטלי ביחד עם הגוף הפיזי של האדם ויוצרים את האישיות. הגופים האסטרלי, הרוחני, והסיבתי ביחד יוצרים את הנשמה.

בכתבה זו אנסה להסביר לגבי הגוף האסטרלי והגוף האתרי כאשר בעתיד אתן הסברים נוספים לגבי הגופים האחרים :

הגוף האסטרלי/רגשי :

נמצא במרחק של כ- 30 ס"מ מהגוף הפיזי, גוף זה מושפע מהרגשות ומשפיע עליהם וכל שינוי מקרין אל ההילה שלנו. האנרגיה הרוחנית עוברת דרך הגוף האסטרלי והוא אחראי על האניטראקציות וקשור לרגשות שלי לגבי האחר ואהבת האחר. גוף זה מתקשר במצבי חירום קשיי אמון באחרים, פחד, חרדה, קשיי קומנקציה ועוד דברים אחרים, וכאן אנו לומדים לשלוט על הרגשות שלנו.

תפקיד נוסף הוא שהגוף האסטרלי אחראי על המסע שלנו במהלך החלום. המסע האסטרלי הוא מסע הנפש מחוץ לגוף בזמן השינה ומרגישים אותו כאשר אנו מגדירים אותו כ"סיוטי לילה", סיוט לילה זה הוא למשעה המסע האסטרלי מחוץ לגוף. זה נשמע מפחיד אבל כבר מוכח שכאשר האדם יושן הנפש או הנשמה יוצאת מהגוף הפיזי ועולה לרבדים שונים ומרגישים זאת כאשר מרגישים ב"רעידה הקלה" בגוף בזמן הכניסה למצב השינה. והגוף האסטרלי יכול להתנתק למספר מטרים עד אלפי ק"מ מהגוף הפיזי שלנו, ובמסע הזה קיימים 5 שלבים של מסע אסטרלי.

הגוף האתרי :

הינה שכבת אנרגיה השווה לגוף הפיזי של האדם, נמצאים בה כל המערכות כמו הגוף הפיזי אך בצורה אנרגיטית והגוף הפיזי נוצר בעקבות הגוף האתרי שלנו.

הגוף האתרי הוא עקרון החיים, הוא נותן חיים ואנרגיה לגוף הפיזי ומשלב את האדם עם השדה האנרגטי  של האדמה.

המבנה האנרגטי מעוצב מארבע מערכות שפזורות בתעלות שמעבירה אנרגיה לאזורים השונים בגוף דרך הצ'אקרות (ראה מאמר נפרד), שהם מהווים המרכזים האנרגטיים של הגוף האתרי.

לגוף האתרי יש 3 תפקידים עיקריים: קבלת אינפורמציה ואנרגיות, פועל לניתוח לספיגת אלמנטים ומרכיבים אחרים, והוא מהווה צינור העברה אנרגטי.

במידה ותפקידים ומערכות אלו נשמרות מאוזנות כך גם הגוף שומר על איזון ובריאות , כאשר קיים חוסר איזון תיפקודי זה בא לידי ביטוי במחלות וחוסר בריאות. וגוף זה קשור להרגשת או תחושת הכאב והשמחה עצב וששון.

מאחל לכולנו חיים שקטים ונעימים.

המאסטר: אמיל סמעאן

 ביקרו במרכז ותרגישו את השינוי

חזרה לדף הבית


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...