דף הבית >> רקע אישי
 

רקע אישי

מנהל המרכז המאסטר וההילר אמיל סמעאן יליד שנת 1959 נשוי ואב לארבעה ילדים תושב הכפר פקיעין שבגליל. בהכשרתי אני עובד סוציאלי ומטפל משפחתי ומשנת 1988 ועד היום אני מנהל שירותי הרווחה במ.מ. פקיעין, בנוסף אני פעיל ציבורי בגופים ציבוריים רבים וחבר הנהלה של מספר עמותות. התחלת דרכי המקצועית בתחומי עולם הנסתר והמסטיקה היתה בגיל מאוד צעיר כאשר למדתי את תורת המספרים והנורמולוגיה ע"י דודי ז"ל ובשנים שלאח"כ התחלתי להתעניין באוסטרולוגיה ובכל הקשור לכך ובעולם המסטיקה.

בשנות העשרים לחיי ותוך כדי לימודיי האקדימיים לעבודה סוציאלית באוני' העברית בירושלים, התחלתי להתעניין בתחום הגריפולוגיה השתלבתי בסדנא בתחום ולאחר מכן התחלתי לפתח את עצמי מקצועית והיום אני מתעסק גם בתחום זה ומנתח אישיות וקורא את העתיד לפי כתב היד בכל שפה שהיא גם בלי ידיעת תוכן הנכתב.

באותה תקופה התחילה ההתעניינות שלי גם כן בכירולוגיה והתחלתי במסע לימוד אישי וכיום אני בקיא ומומחה גם בתחום הכירולוגיה. 

לפני מספר שנים היתה לי הרגשה שעדיין חסר לי משהו ושהייעוד שלי הוא יותר מאשר התחומים שנזכרו קודם. ואכן לפני כשלוש שנים הכרתי את המתקשר והמטפל מר פרדי נאור מנהל "מרכז טבע נאור - להתפתחות רוחנית", מומחה לתיקשור ולרייקי והתחלתי ללמוד אצלו נושאים אלו.

במשך כשלוש שנים למדתי את הנושאים הבאים: תיקשור, תיקשור עם מלאכים, פראפסיכולוגיה, הילינג, רייקי ורייקי מארמא ועוד נושאים אחרים עד שסיימתי את כל השלבים של מטפל וכיום אני בעל תעודת "מאסטר" ברייקי וזאת היא התעודה הכי גבוהה בתחום זה. ומשמעות התעודות או תואר המאסטר למי שמחזיק בו הוא שאדם זה יכול לטפל וגם ללמד את הרייקי.

במשך התקופה שעברה צברתי נסיון רב בתחום האבחון והטיפול, כיום אני מקבל קליינטים מכל רחבי הארץ מכל המינים ומכל העדות ותוצאות הטיפול הן מדהימות בהתאם לתגובת המטופלים.

מאחל לכולנו הרבה שפע ובריאות ....

המאסטר אמיל סמעאן

ביקרו אצלנו ותרגישו את השינוי

חזרה לדף הבית


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...