דף הבית >> מאמרים 1 >> תקשור
 

תקשור עם מלאכים

מאת: אמיל סמעאן

המלה תקשור באה מהמלה קשר, והכוונה הינה קשר עם אחרים, לכן התקשור הוא למעשה חיבור לעולם הרוחני והאנרגטי שלנו ושל היקום בכלל. כמו כן כניסה לתת המודע לצורך קבלת ידע ואינפורמציה להדרכה, הכוונה ועזרה לנו ולאחרים, כמו כן להתפתחות הרוחנית והטיפולית שלנו. עוד נאמר על תקשור, שהינה פעולה על חושית המאפשרת התחברות לישויות לצורך קבלת עזרה מהם לכל דבר כמו הדרכה והכוונה רוחנית ואנרגטית, שאלות ותשובות וגם אנרגיות טיפוליות ברייקי וההילינג.

לכן המתקשר הוא בעל חוש ועין שלישית מאוד מפותחים. בזמן התקשור המודעות שלנו מתרחבת וקולטת אינפורמציה באמצעות רגשות, תחושות, טלפתיה ומסרים אחרים ע"י: תמונות, מלים, אותיות וגם בצבעים כאשר במצב זה לכל צבע יש לו את הפירוש וההסבר שלו.

התקשור מתבצע באמצעות מדריכים רוחניים, כאשר לכל מתקשר יש לו מדריך רוחני משלו והמדריך הרוחני יכול להיות נשמה של אדם שנפטר אך יעודו העתידי בין גלגול לגלגול הוא להוות כמדריך לאנשים על כדור הארץ, ישות אור שנוצר במימד הרוחני כמו מלאכים בכדי להוות אך ורק מדריכים רוחניים לנו, ישויות מעולם ומגלקסיה אחרת (כן יש ישויות כאלו ומתקשרים רבים יכולים להתחבר אליהם), ודבר נוסף במיוחד לפי האמונה האינדיאנית גם חיות יכולות להוות מדריכים רוחניים למתקשרים.

תהליך התקשור נעשה באמצעות כניסת המתקשר למדיטציה, בתהליך זה אנו מתנתקים מעצמינו ומהאיגו שלנו. ואז מתחברים באמצעות למידת טכניקה מסוימת וע"י העין השלישית למדריך הרוחני שלנו וכאשר מגיעים לרמה של תקשור אפשר יהיה לכוון את שאלות למתקשר בצורת בקשות ( אני מבקש לדעת ...). התשובות של המתקשר יכולות להתבטא בתשובות מלאות או ע"י תשובה קצרה של כן ולא או ע"י תמונות או אותיות וגם צבעים. הכרתי מתקשרים שאת התשובות שלהם רושמים אותם בכתב ידם על גבי דף וכמסיימים את תהליך התקשור מוסרים את התשובות לאותו אדם שביצעו עבורו את התקשור.

במקרים רבים אחרי שהמתקשר מסיים את התקשור שלו, חלקים או פרטים רבים מהתשובות שנתן אותם לא יזכור אותם.

פעולת התקשור עצמה דורשת מאמץ ואנרגיה גדולה מהמתקשר, ופעולה זו יכולה להתיש את המתקשר לא רק רוחנית אלא גם נפשית ופיזית ביחד.

אני מאחל לכולנו חיים שקטים וחיי שפע.

המאסטר אמיל סמעאן

ביקרו במרכז ותרגישו את השינוי

חזרה לדף הבית

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...