דף הבית >> מאמרים 1 >> תקשור
 

תקשור עם מלאכים
מאת: אמיל סמעאן

המלה תקשור באה מהמלה קשר, והכוונה הינה קשר עם אחרים, לכן התקשור הוא למעשה חיבור לעולם הרוחני ואנרגטי שלנו ושל היקום בכלל. כמו כן כניסה לתת המודע לצורך קבלת ידע ואינפורמציה להדרכה, הכוונה ועזרה לנו ולאחרים. כמו כן להתפתחות הרוחנית והטיפולית שלנו. עוד נאמר על תקשור, שהינה פעולה על חושית המאפשרת התחברות לישויות לצורך קבלת עזרה מהם לכל דבר כמו הדרכה והכוונה רוחנית ואנרגטית, שאלות ותשובות וגם אנרגיות טיפוליות ברייק וההילינג.

לכן המתקשר הוא בעל חוש מאוד מפותח. בזמן התקשור המודעות שלנו מתרחבת וקולטת אינפורמציה באמצעות רגשות, תחושות, טלפתיה ומסרים אחרים באמצעות: תמונות, מלים, אותיות וגם בצבעים כאשר במצב זה לכל צבע יש לו את הפירוש וההסבר שלו.

התקשור מתבצע באמצעות מדריכים רוחניים כאשר לכל מתקשר יש לו את המדריך הרוחני שלו והמדריך הרוחני יכול להיות נשמה של אדם שנפטר אך יעודו העתידי בין גלגול לגלגול הוא להוות כמדריך לאנשים על כדור הארץ, ישות אור שנוצר במימד הרוחני כמו מלאכים בכדי להוות אך ורק מדריכים רוחניים לנו, ישויות מעולם ומגלקסיה אחרת (כן יש ישויות כאלו ומתקשרים רבים יכולים להגיע ולהתחבר אליהם), ודבר נוסף במיוחד לפי האמונה האינדיאנית גם חיות יכולים להוות מדריכים רוחניים למתקשרים.

תהליך התקשור נעשה באמצעות כניסת המתקשר למדיטאציה בתהליך זה אנו מתנתקים מעצמינו ומהאיגו שלנו. ואז מתחברים באמצעות למידת טכניקה מסוימת למדריך הרוחני שלנו וכאשר מגיעים לרמה של תקשור אפשר יהיה לכוון את שאלות למתקשר בצורת בקשות ( אני מבקש לדעת ...). התשובות של המתקשר כפי שהסברתי קודם יכולות להתבטא בתשובות מלאות או ע"י תשובה קצרה של כן ולא או ע"י תמונות או אותיות. הכרתי מתקשרים שאת התשובות שלהם הוא רושמים אותם בכתב ידם על גבי דף וכמסיימים את תהליך התקשור מוסרים אותם לאותו אדם שביצעו עבורו את התקשור ואז לקרוא את התשובות לגבי השאלות שנשאלו.

במקרים רבים אחרי שהמתקשר מסיים את התקשור שלו חלקים או פרטים רבים מהתשובות שנתן אותם לא יזכור אותם.

פעולת התקשור עמצה דורשת מאמץ ואנרגיה גדולה מהמתקשר ופעולה זו יכולה להתיש את המתקשר לא רק רוחנית גם נפשית ופיזית.

אני מאחל לכולנו חיים שקטים וחיי שפע.

המאסטר אמיל סמעאן

ביקרו במרכז ותרגישו את השינוי

חזרה לדף הבית


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...